Jakie jest Zakopane?

zakopane

Jak dojdziesz do krawędzi tego miasta zaczynasz zdawać sobie sprawę, jak wielkie jest to miasto, mijasz billboardy reklamowe, masę sklepów, restauracji i hoteli w mieście, podczas jazdy mijasz obszar narciarski i nocleg zakopane, bo o nim mowa jest miastem wspaniałym. Musisz zarówno poznać tutaj masę stromych stoków, jak i samo centrum miasta.

Jeśli masz szczęście i wybierzesz się do Zakopanego w odpowiednim czasie zimy to jesteś witany przez piękne świąteczne lampy i będziesz cieszył się widokiem na ośnieżone Tatry, tak bardzo lśniące w świetle księżyca. Nawet jeśli nie widzisz tego miasta w ten sposób po raz pierwszy będziecie zachowywać to wrażenie w głowie.

nocleg zakopane

Zakopane to miasto, którego naprawdę trudno jest zapomnieć. Ośnieżone szczyty i zaśnieżone ulice, piękna zieleń i szaleństwo natury…. Zakopane jest tam samo imponujące zarówno w lecie jak i w zimie. Do centrum Zakopanego jest długa prosta i ulica zwana Krupówki. Tutaj można wędrować po sklepach i barach. Krupówki to przyjemne miejsce do odwiedzenia. Znajdziesz tam wielu artystów ulicznych, żywność i picie, możesz zapytać o nocleg zakopane. Możesz podziwiać wnętrza w nowo wybudowanych drewnianych chatach, obszar nowoczesnych centrów handlowych i tradycyjnych targów – wszystko w pigułce.

Z centrum miasta można zobaczyć masę wyciągów i tras narciarskich, które są albo pokryte przez narciarzy, albo przez spacerowiczów w zależności od pory roku i stanu obszarów leśnych.

Więc, jakie jest Zakopane?

Pomyśl o pięknej, górskiej scenerii, rozrywkowym centrum miasta, z dużą ilością jedzenia. To jest miejsce, które warto odwiedzić.

Polecane są również apartamenty zakopane – ul. Sienkiewicza 12 Zakopane

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Zostaw odpowiedź