Problemy w upalne dni

Upalne lato nie zawsze sprawia tyle przyjemności co by się można spodziewać. Zbyt wysokie temperatury potrafią każdemu dać w kość , najbardziej płci pięknej. Każda kobieta dbająca o swój wizerunek , dużo pracy wkłada by wszystko było idealne , począwszy od sylwetki , fryzury , makijażu, a skończywszy na doskonale dobranej stylizacji na każdy dzień- kolczyki , buty, torebka, okulary. Niestety dni gdzie temperatura robi się bardzo wysoka stają się koszmarem każdej z Pań.
Makijaż zaczyna spływać po twarzy a każdorazowa próba jego poprawienia sprawia,że wygląda się jeszcze gorzej, rażące słońce uniemożliwia noszenie okularów z jednej strony oślepia z drugiej odciskamy skroplony nos,ledwo widząc przez zaparowane szkiełka, torba przylepia się do ręki, włosy wyglądają jak nawoskowane, plamy potu pojawiają się właściwie wszędzie, buty obcierają całość idealnie wypracowanego wizerunku staje się koszmarem takiego dnia.

Najlepiej w takie dni zostać w domu , jeśli jednak nie można pozwolić sobie na taki luksus należy zminimalizować ryzyko przeżycia takiego dnia do minimum np. wybrać sandały zamiast wystrzałowych skórzanych szpilek, włosy spiąć w koka by nie przeszkadzały, makijaż ograniczyć do tuszu i różu na policzkach,a torebki damskie zamienić na elegancka aktówkę do ręki. Być może wtedy uda się sprawić by nawet te zbyt ciepłe letnie dni nie były kolejną z rzeczy na , które lubimy sobie ponarzekać. Mając sposób na pogodę i niepogodę łatwiej będzie nam skupić się na rzeczach ważniejszych.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
Problemy w upalne dni, 4.0 out of 5 based on 1 rating

1 odpowiedź to “Problemy w upalne dni”

  1. Agnieszka napisał(a):

    Szczerze współczuję kobietom w okresie lata, że poświęcają się dla nas, mężczyzn i noszą makijaż pomimo całego tego upału lejącego się z nieba.

Zostaw odpowiedź