O blogu

Na naszym serwisie turystycznym będziemy poruszać takie tematy, jak:

Sprzęt turystyczny

Wszystko to, co sprawia, że zwiedzanie i trekking nie jest mordęgą. Czy to będą buty trekkingowe, czy też plecaki albo torby podróżnicze – w tym dziale dowiesz się wszystkiego tego, co sprawi, że wyjazd będzie udany. Czasami będziemy również recenzować konkretne produkty turystyczne, co pozwoli Wam na wybranie najlepszej dla siebie oferty.

Noclegi

Czyli nawet turysta musi spać. Jeśli nie wiesz, gdzie można się zatrzymać, nasze poradniki oraz wskazówki baz noclegowych i hoteli pozwolą wam na spokojny sen pod dachem za rozsądną cenę.

Podróże

Czyli wszystko to, czym żyjemy – podróże dalekie i nieduże, do krajów arabskich czy też Azji, a może po samej Polsce. Wskazujemy, co warto zwiedzić, gdzie warto bywać oraz co zdecydowanie opłaca się zobaczyć. Również w tej kategorii będą wszelakie informacje turystyczne o destynacjach oferowanych przez biura podróży.

Porady

Czyli ucz się na błędach. Po co ryzykować problemy podczas marszu albo przejazdu w obcym kraju, jeśli nasi redaktorzy już to przeżyli i są w stanie doradzić, jak zachowywać się w obcych krajach. Tutaj znajdziesz wszelakiego rodzaju informacje o problemach, jakie mogą na Ciebie czekać podczas podróżowania po świecie, a także informacje, jak obsługiwać sprzęt turystyczny.

Ciekawostki

Czyli wszystko to, co niekoniecznie musi być związane z podróżowaniem czy turystyką. Czasami znajdą się tutaj ciekawostki dotyczące biznesu albo gospodarki, które jednak mają niebagatelny wpływ na rynek turystyczny.